O Usłudze

Dzisiaj kto chce założyć własną firmę musi skutecznie ją wypromować. Jest wiele sposobów aby zwrócić uwagę na własną branżę, ale ta najważniejsza to promocja firmy w Internecie. To ta forma pozwala na zdobycie jak największej ilości odbiorców. Nasza firma daje właśnie możliwość skutecznego wypromowania firmy z każdej branży. Nie ma dla nas branży, która sprawiałaby trudności zdobycia tego potencjalnego klienta dla Ciebie. Poniżej zostanie przedstawione jak realizujemy naszą usługę, na czym to polega oraz czego oczekujemy od naszych potencjalnych nowych klientów.

Jak realizujemy naszą usługę ?

Realizacja usługi pakiety pozycjonerskie

Co musisz wiedzieć o usłudze ?

01

Źródła pozyskiwania linków

Wszystkie źródła dzięki którym pozyskujemy linki prowadzące do strony docelowej naszego klienta to nasze prywatne rozwiązania. Nasze zaplecze promocyjne oraz pozycjonerskie to: katalogi, blogi ogólnotematyczne, blogi RWD, fora dyskusyjne, dedykowane blogi tematyczne pod branżę klienta, serwisy z opiniami. Tak, więc mamy na nimi pełną kontrolę przez co klient ma gwarancję pozyskania stabilnych lokalizacji linków promocyjnych.

02

Kwestia bezpieczeństwa

Mając kontrolę nad naszym zapleczem promocyjnym i pozycjonerskim, nasi klienci mają możliwość w każdej chwili usunięcia linków z wszystkich lokalizacji. Przeważnie tego typu działania są konieczne przy zawieszeniu lub likwidacji firmy. Za tego typu działanie nie ponosi się żadnych dodatkowych kosztów, a my gwarantujemy 100% usunięcie w ciągu 48h. 

Jaki jest czas realizacji usługi ?

03

Czas przygotowania

Aby usługa mogła się rozpocząć, trzeba stosownie przygotować odpowiednie działania. Najważniejszym krokiem jest przygotowanie odpowiednich opisów/artykułów które będą niezbędne do promocji danej firmy. Czas przygotowania dla każdego pakietu to 14 dni roboczych (może to być szybciej w zależności od ilości zamówień).

04

Czas wykonania

Po przygotowaniu odpowiednich opisów/artykułów przychodzi moment rozpoczęcia usługi. Od moment przesłania stosownej informacji wraz z pierwszymi raportami drogą e-mailową trzeba liczyć 80 dni (można rozpisać też działania na okres 160 dni, ustalamy to z klientem). Po wykonaniu usługi zostają wysłane końcowe raporty.

Czego oczekujemy od klienta ?

05

Adres strony www/sklepu www

Do każdego klienta należy przede wszystkim przesłanie adresu strony www/sklepu internetowego. Adres jest tutaj kluczowy pod kątem dokładnej analizy oraz szczegółowej historii jaką posiada w znanej wyszukiwarce Google. 

06

Frazy/Słowa kluczowe

Potencjalny klient powinien nam przesłać listę fraz/słów kluczowych pod które będzie promował swoją markę. Jeśli takiej listy nie posiada to oczywiście względem adresu strony/sklepu przeanalizujemy i prześlemy propozycję fraz/słów kluczowych.