O Nas

Reprezentujemy firmę SEO Website, która działa na Polskim rynku już od ponad 5 lat. Prężnie się rozwija tworząc nowego typu rozwiązania, które przekładają się na skuteczną promocję oraz pozycjonowanie strony internetowych oraz sklepów internetowych. Mimo, że działamy już 5 lat to posiadamy dłuższe doświadczenie w tej branży. Naukę jaką zdobyliśmy przełożyliśmy na praktykę, która sprawdza się u większości naszych klientów.

Mamy sporą ilość ciekawych rozwiązań, które pozostają między naszym zespołem, nigdy one nie wyjdą poza bramy naszej grupy. Tworzymy rozwiązania, które są inne, lepsze, unikalne oraz dążymy aby nasze rozwiązania był ulepszane a nie zapominane.

PlusPakiety to rozwiązania tworzone przez naszych specjalistów nad którymi pracowaliśmy miesiącami. Nasze skrypty są odpowiednio przygotowane pod promocję stron/sklepów. Posiadamy tylko sprawdzone źródła promocyjne oraz tylko nasze prywatne rozwiązania.

Będziemy dumni jeśli powierzysz nam swoją stronę/sklep internetowy. Nowe zlecenia pozwalają nam umocnić nasze doświadczenie oraz podchodzimy do nich z ostrożnością oraz zaangażowaniem aby promocja i pozycjonowanie odbyło się bez jakiś niespodzianek.

Pozdrawia Grupa PlusPakiety.pl

Co mówią o nas inni ?

Współpracuję z nimi od marca 2015 do dnia dzisiejszego. Firma ta wykonuje od początku kompleksowe działania odnośnie promocji i pozycjonowana moich dwóch sklepów. Mimo, że branża jest bardzo konkurencyjna (kominki) udało się osiągnąć najlepsze pozycje w tym okresie. Dzięki tej firmie nasze sklepy stały się jeszcze bardziej popularne co przełożyło się na zwiększenie sprzedaży. Nigdy nie mogłem narzekać na kontakt oraz na zainteresowanie moimi sklepami aby jeszcze były lepsze wyniki. Korzystam systematycznie z oferty pakietów pozycjonerskich, które są wykonywane od początku do końca z należytą precyzją.

Firma Komineczek

Zajmujemy się tworzeniem stron www natomiast całą część związaną z reklamą w internecie przekazujemy tej firmie. Pakiety pozycjonerskie dostępne w tej firmie zapewniają naszym klientom, wysokie pozycje w google, a przez to zwiększone przychody. Kontakt z Panem Sebastianem odbywa się błyskawicznie a na zadane pytania otrzymujemy wyczerpującą odpowiedź. Zdecydowanie polecamy tą Agencjê Interaktywną.

Firma ICP Firma Handlowo-Usługowa Marcin Majchrzak